Palmares

SeizoenVerbondDeelname aanNaamBehaalde prestatie
2017-2018SportaProvinciaal DubbelAllard MauriceProvinciaal Dubbelkampioen in E-reeks
2017-2018VTTLSeniorenBouckaert JorvenIndividueel kampioen in 4de afdeling B
2017-2018SportaBeker de HollogneBrouhon RonnyKampioen met Rupel A - Beker Hollogne Lagere Reeks
2017-2018VTTLSeniorenD'hertefelt JeroenKampioen met Rupel C in 3de afdeling B
2017-2018VTTLProvinciaal DubbelDaneels RowanProvinciaal Dubbelkampioen Reeks Dubbel D
2017-2018SportaFederaal EnkelDe Cock GuidoFederaal enkelkampioen Masters
2017-2018SportaMastersDe Cock GuidoKampioen met Rupel B - Masters
2017-2018VTTLSeniorenDe Cock GuidoKampioen met Rupel B in 2de afdeling A
2017-2018SportaDuocupDe Vleeschouwer ThomasIndividueel kampioen 1ste afdeling Duocup
2017-2018SportaDuocupDe Vleeschouwer ThomasKampioen met Rupel B in 1 ste afdeling Duocup
2017-2018VTTLProvinciaal DubbelDe Vleeschouwer ThomasProvinciaal Dubbelkampioen Reeks -21
2017-2018VTTLProvinciaal EnkelDe Vleeschouwer ThomasProvinciaal Enkelkampioen Reeks -21
2017-2018VTTLSeniorenDe Vleeschouwer ThomasKampioen met Rupel B in 2de afdeling A
2017-2018VTTLSeniorenDe Wachter SiemenKampioen met Rupel C in 3de afdeling B
2017-2018VTTLProvinciaal DubbelDelafonteyne YvesProvinciaal Dubbelkampioen Reeks Dubbel Masters 50+
2017-2018SportaBeker de HollogneFalque ThierryKampioen met Rupel A - Beker Hollogne Lagere Reeks
2017-2018SportaProvinciaal DubbelGrges RobinProvinciaal Dubbelkampioen in E-reeks
2017-2018VTTLSeniorenGrges RobinIndividueel kampioen in 1A Play-off's
2017-2018VTTLSeniorenGrges RobinKampioen met Rupel B in 1A Play-off's
2017-2018AVVVSeniorenHaestincks JoeryIndividueel kampioen in 2de afdeling
2017-2018AVVVSeniorenHaestincks JoeryKampioen met Rupel A in 2de afdeling
2017-2018AVVVSeniorenHaestinckx DannyKampioen met Rupel A in 2de afdeling
2017-2018SportaMastersHeirbaut Gert Kampioen met Rupel B - Masters
2017-2018SportaDuocupJanssens GianniKampioen met Rupel B in 1 ste afdeling Duocup
2017-2018VTTLProvinciaal DubbelPeeters VictorProvinciaal Dubbelkampioen Reeks -21
2017-2018VTTLSeniorenPeeters VictorIndividueel kampioen in 2de afdeling A
2017-2018VTTLSeniorenPeeters VictorKampioen met Rupel B in 2de afdeling A
2017-2018AVVVSeniorenPolfliet ChrisKampioen met Rupel A in 2de afdeling
2017-2018VTTLProvinciaal DubbelVan Bergen KristofProvinciaal Dubbelkampioen Reeks Dubbel D
2017-2018VTTLSeniorenVan den Eynde KoenIndividueel kampioen in 7de afdeling B
2017-2018SportaBeker de HollogneVan den Eynde WimKampioen met Rupel A - Beker Hollogne Hogere Reeks
2017-2018VTTLSeniorenVan den Eynde WimIndividueel kampioen in 3de afdeling B
2017-2018VTTLSeniorenVan den Eynde WimKampioen met Rupel C in 3de afdeling B
2017-2018VTTLSeniorenVan den Mooter ErikKampioen met Rupel B in 2de afdeling A
2017-2018VTTLProvinciaal DubbelVan Heurck PatrickProvinciaal Dubbelkampioen Reeks Dubbel Masters 50+
2017-2018SportaBeker de HollogneVande Sompele WoutKampioen met Rupel A - Beker Hollogne Hogere Reeks
2017-2018VTTLSeniorenVande Sompele WoutKampioen met Rupel C in 3de afdeling B
2017-2018AVVVSeniorenVanderbeke HansKampioen met Rupel A in 2de afdeling
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienAllard Maurice3de plaats - U17-reeks
2016-2017SportaFederaal EnkelAllard Maurice3de plaats - U17 halve finale
2016-2017SportaJeugdAllard Maurice2de plaats met Rupel C in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdAllard Maurice3de plaats met Rupel E in Duo Cup 3de afdeling
2016-2017SportaJeugdAnckaer Seppe3de plaats met Rupel G in Duo Cup 4de afdeling
2016-2017SportaSeniorenBaets KoenKampioen met Rupel D in 4de afdeling A (+4de)
2016-2017VTTLSeniorenBaets KoenKampioen met Rupel G in 4de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenBorremans Philip2de plaats met Rupel C in 3de afdeling A
2016-2017SportaProvinciaal EnkelBouckaert Jorven2de plaats - D-reeks finale
2016-2017VTTLJeugdBouckaert JorvenKampioen met Rupel A in 1 Super Play-off's
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienBrouhon Rene2de plaats - NG-reeks
2016-2017SportaLentecompetitieBrouhon RonnyKwart finale met Rupel C
2016-2017SportaSeniorenBrouhon RonnyIndividueel 2de plaats in 9de afdeling A
2016-2017SportaSeniorenBrouhon Ronny3de plaats met Rupel G in 9de afdeling A
2016-2017VTTLSeniorenBursens Jelle2de plaats met Rupel D in 3de afdeling B
2016-2017SportaJeugdCrevals JordyKampioen met Rupel B in 1B Play-off's
2016-2017VTTLSeniorenD'hertefelt Jeroen2de plaats met Rupel B in 3de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenDaneels RowanKampioen met Rupel G in 4de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenDe Cock Guido2de plaats met Rupel B in 3de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenDe Gang Paul2de plaats met Rupel C in 3de afdeling A
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienDe Vleeschouwer Ruben3de plaats - D-reeks
2016-2017SportaCriterium JeugdcupDe Vleeschouwer Ruben2de plaats - Geklasseerden
2016-2017SportaFederaal EnkelDe Vleeschouwer Ruben3de plaats - D-reeks halve finale
2016-2017SportaJeugdDe Vleeschouwer RubenIndividueel kampioen in Ere Play-off's
2016-2017SportaJeugdDe Vleeschouwer RubenKampioen met Rupel A in Ere Play-off's
2016-2017SportaJeugdDe Vleeschouwer RubenIndividueel 2de plaats in Duo Cup 1ste afdeling
2016-2017SportaJeugdDe Vleeschouwer Ruben2de plaats met Rupel A in Duo Cup 1ste afdeling
2016-2017SportaProvinciaal DubbelDe Vleeschouwer Ruben1ste plaats - D-reeks
2016-2017SportaProvinciaal EnkelDe Vleeschouwer Ruben1ste plaats - D-reeks
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienDe Vleeschouwer Thomas2de plaats - Hogere Open
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienDe Vleeschouwer Thomas2de plaats - C-reeks
2016-2017SportaProvinciaal EnkelDe Vleeschouwer Thomas1ste plaats - C-reeks
2016-2017VTTLJeugdDe Vleeschouwer ThomasKampioen met Rupel A in 1 Super Play-off's
2016-2017VTTLSeniorenDe Vleeschouwer Thomas2de plaats met Rupel B in 3de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenDe Wachter Siemen2de plaats met Rupel D in 3de afdeling B
2016-2017SportaJeugdDekeyser Tristan3de plaats met Rupel G in Duo Cup 4de afdeling
2016-2017SportaLentecompetitieFalque ThierryKwart finale met Rupel C
2016-2017SportaProvinciaal EnkelFalque Thierry3de plaats - Masters halve finale
2016-2017VTTLSeniorenFelix GeoffreyKampioen met Rupel G in 4de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenFelix GeoffreyIndividueel kampioen 4de afdeling C
2016-2017SportaJeugdGrges RemzIndividueel kampioen in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdGrges RemzIndividueel kampioen in Duocup 2de afdeling
2016-2017SportaJeugdGrges RemzKampioen met Rupel B in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdGrges RemzKampioen met Rupel C in Duocup 2de afdeling
2016-2017SportaJeugdGrges RobinIndividueel kampioen in Duocup 2de afdeling
2016-2017SportaJeugdGrges RobinKampioen met Rupel C in Duocup 2de afdeling
2016-2017SportaJeugdGrges RobinIndividueel 2de plaats in 1A Play-off's
2016-2017AVVVSeniorenHaestinckx JoeryIndividueel kampioen 2de afdeling
2016-2017SportaBeker van AntwerpenHeirbaut GeoffreyHalve finale met Rupel A
2016-2017VTTLSeniorenHeirbaut Gert Kampioen met Rupel F in 4de afdeling E
2016-2017VTTLSeniorenHuyck KrisKampioen met Rupel F in 4de afdeling E
2016-2017SportaProvinciaal DubbelHuygens Jari1ste plaats - D-reeks
2016-2017SportaSeniorenIlegems Davy3de plaats met Rupel G in 9de afdeling A
2016-2017SportaBeker van AntwerpenJanssens AlecHalve finale met Rupel A
2016-2017SportaCriterium JeugdcupJanssens Alec1ste plaats - Geklasseerden
2016-2017SportaFederaal EnkelJanssens Alec2de plaats - C-reeks finale
2016-2017SportaProvinciaal DubbelJanssens Alec1ste plaats - C-reeks
2016-2017SportaBeker van AntwerpenJanssens ChristopheHalve finale met Rupel A
2016-2017SportaJeugdJanssens Gianni2de plaats met Rupel C in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdJanssens Gianni3de plaats in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdJanssens JonasKampioen met Rupel A in Ere Play-off's
2016-2017SportaJeugdJanssens Jonas2de plaats met Rupel A in Duo Cup 1ste afdeling
2016-2017SportaFederaal EnkelJanssens Simon2de plaats - D-reeks finale
2016-2017SportaLentecompetitieJanssens SimonKwart finale met Rupel B
2016-2017SportaSeniorenJanssens SimonKampioen met Rupel D in 4de afdeling A (+4de)
2016-2017VTTLSeniorenJanssens SimonKampioen met Rupel F in 4de afdeling E
2016-2017SportaSeniorenJespers Tuur3de plaats met Rupel G in 9de afdeling A
2016-2017VTTLSeniorenJoos NickKampioen met Rupel G in 4de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenJoos NickIndividueel kampioen 4de afdeling C
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienMuyshondt Sam2de plaats - U12-reeks
2016-2017SportaJeugdMuyshondt SamIndividueel 2de plaats in Duo Cup 4de afdeling
2016-2017SportaJeugdMuyshondt Sam2de plaats met Rupel E in 3B Play-off's
2016-2017SportaJeugdPeeters FrédricKampioen met Rupel B in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdPeeters Frédric3de plaats in 1B Play-off's
2016-2017SportaJeugdPeeters Frédric3de plaats met Rupel B in Duo Cup 1ste afdeling
2016-2017SportaProvinciaal DubbelPeeters Victor1ste plaats - C-reeks
2016-2017VTTLJeugdPeeters VictorIndividueel kampioen in 1 Super Play-off's
2016-2017VTTLJeugdPeeters Victor Kampioen met Rupel A in 1 Super Play-off's
2016-2017SportaLentecompetitieRaats KatrienKwart finale met Rupel B
2016-2017VTTLSeniorenRaats KatrienKampioen met Rupel F in 4de afdeling E
2016-2017VTTLSeniorenRaats KatrienIndividueel kampioen 4de afdeling E
2016-2017VTTLSeniorenRaes DavyKampioen met Rupel F in 4de afdeling E
2016-2017SportaSeniorenRousseau TomKampioen met Rupel D in 4de afdeling A (+4de)
2016-2017SportaLentecompetitieSaeys DieterKwart finale met Rupel D
2016-2017SportaLentecompetitieSaeys JorisKwart finale met Rupel D
2016-2017VTTLSeniorenThielemans Johan2de plaats met Rupel C in 3de afdeling A
2016-2017SportaTornooienTTC RupelTornooibeker 2016-2017
2016-2017SportaFederaal EnkelTweelinckx Milan3de plaats - U14 halve finale
2016-2017SportaJeugdTweelinckx Milan2de plaats met Rupel E in 3B Play-off's
2016-2017SportaJeugdTweelinckx Milan3de plaats met Rupel E in Duo Cup 3de afdeling
2016-2017SportaCriterium Federale tornooienVan den Boogaert Bass2de plaats - Lagere Open
2016-2017SportaCriterium JeugdcupVan den Boogaert Bass3de plaats - Geklasseerden
2016-2017SportaJeugdVan den Boogaert BassKampioen met Rupel A in Ere Play-off's
2016-2017SportaJeugdVan den Boogaert BassIndividueel 2de plaats in Ere Play-off's
2016-2017SportaJeugdVan den Boogaert Bass3de plaats in Duo Cup 1ste afdeling
2016-2017SportaJeugdVan den Boogaert Bass3de plaats met Rupel B in Duo Cup 1ste afdeling
2016-2017SportaJeugdVan den Broek Stijn2de plaats met Rupel C in 1B Play-off's
2016-2017VTTLSeniorenVan den Eynde KoenIndividueel kampioen 5de afdeling B
2016-2017VTTLSeniorenVan den Eynde WimIndividueel kampioen 3de afdeling B
2016-2017VTTLSeniorenVan den Eynde Wim2de plaats met Rupel D in 3de afdeling B
2016-2017VTTLSeniorenVan den Mooter Erik2de plaats met Rupel C in 3de afdeling A
2016-2017VTTLSeniorenVan den Mooter ErikIndividueel 2de plaats in 3de afdeling A
2016-2017VTTLSeniorenVan Hoofstat SimonIndividueel kampioen 3de afdeling C
2016-2017VTTLSeniorenVan Hoofstat Simon2de plaats met Rupel B in 3de afdeling C
2016-2017SportaJeugdVan Laer BenjaminIndividueel 2de plaats in Duo Cup 3de afdeling
2016-2017VTTLSeniorenVan Loon ChrisKampioen met Rupel F in 4de afdeling E
2016-2017VTTLSeniorenVan Loon ChrisIndividueel 3de plaats in 4de afdeling B
2016-2017VTTLSeniorenVande Sompele Wout2de plaats met Rupel D in 3de afdeling B
2016-2017SportaJeugdVerhaegen YordanIndividueel 2de plaats in 3B Play-off's
2016-2017SportaJeugdVerhaegen Yordan2de plaats met Rupel E in 3B Play-off's
2015-2016ClubkampioenschapJeugdAlec JanssensClubkampioen Jeugd Enkel zonder voorgift
2015-2016ClubkampioenschapSeniorenAlec JanssensClubkampioen Senioren enkel - zonder voorgift
2015-2016SportaCriterium federale tornooienAlec Janssens3e plaats Reeks C
2015-2016SportaCriterium JeugdcupAlec JanssensWinnaar Reeks geklasseerden
2015-2016SportaBeker van AntwerpenAlec Janssens, Jorven Bouckaert, Thomas De VleeschouwerFinalist Beker van Antwerpen Jeugd
2015-2016SportaBeker van AntwerpenAlec Janssens, Jorven Bouckaert, Thomas De VleeschouwerFinalist Beker van Antwerpen Jeugd
2015-2016SportaBeker van AntwerpenAlec Janssens, Jorven Bouckaert, Thomas De VleeschouwerFinalist Beker van Antwerpen Jeugd
2015-2016ClubkampioenschapSenioren DubbelAlec Janssens, Victor PeetersClubkampioen Senioren Dubbel
2015-2016ClubkampioenschapSenioren DubbelAlec Janssens, Victor PeetersClubkampioen Senioren Dubbel
2015-2016SportaJeugdAnthony PeetersIndividueel kampioen 1e afdeling B
2015-2016SportaJeugdAnthony Peeters, Bass Van den Boogaert en Stijn Van den BroeckKampioen 1e afdeling B
2015-2016SportaJeugdAnthony Peeters, Bass Van den Boogaert en Stijn Van den BroeckKampioen 1e afdeling B
2015-2016SportaJeugdAnthony Peeters, Bass Van den Boogaert en Stijn Van den BroeckKampioen 1e afdeling B
2015-2016VTTLProvinciaalChris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016SportaFederaalChristophe Janssens2de plaats - Federaal kampioenschap C-Reeks
2015-2016SportaBeker de HollogneChristophe Janssens Chris Van LoonWinnaars Hogere Reeks Beker de Hollogne
2015-2016SportaBeker de HollogneChristophe Janssens Chris Van LoonWinnaars Hogere Reeks Beker de Hollogne
2015-2016SportaCriterium JeugdcupFrédric Peeters3e plaats Reeks NG tot 14 jaar
2015-2016VTTLProvinciaalGeoffrey FelixKampioen 5e Provinciale B
2015-2016SportaCriterium federale tornooienGeoffrey Janssens3e plaats Reeks Senioren NG
2015-2016SportaCriterium JeugdcupGeoffrey JanssensWinnaar Reeks NG +14 jaar
2015-2016SportaFederaalGeoffrey Janssens2de plaats - Federaal kampioenschap Senioren NG
2015-2016SportaProvinciaalGeoffrey JanssensProvinciaal kampioen Enkel - Senioren NG
2015-2016VTTLProvinciaalGert Heirbaut, Kris Huyck, Simon Janssens, Katrien Raats, Davy Raes, Chris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalGert Heirbaut, Kris Huyck, Simon Janssens, Katrien Raats, Davy Raes, Chris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalGert Heirbaut, Kris Huyck, Simon Janssens, Katrien Raats, Davy Raes, Chris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalGert Heirbaut, Kris Huyck, Simon Janssens, Katrien Raats, Davy Raes, Chris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalGert Heirbaut, Kris Huyck, Simon Janssens, Katrien Raats, Davy Raes, Chris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalGert Heirbaut, Kris Huyck, Simon Janssens, Katrien Raats, Davy Raes, Chris Van LoonKampioen 5e Provinciale A
2015-2016SportaSeniorenGuido De Cock, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens en Geoffrey HeirbautWinnaar Beker van Antwerpen
2015-2016SportaSeniorenGuido De Cock, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens en Geoffrey HeirbautWinnaar Beker van Antwerpen
2015-2016SportaSeniorenGuido De Cock, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens en Geoffrey HeirbautWinnaar Beker van Antwerpen
2015-2016SportaSeniorenGuido De Cock, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens en Geoffrey HeirbautWinnaar Beker van Antwerpen
2015-2016VTTLProvinciaalGünther Van EesterKampioen 4e Provinciale B
2015-2016SportaCriterium federale tornooienJelle Bursens3e plaats Reeks D
2015-2016VTTLProvinciaal DubbelJelle Bursens Thomas De VleeschouwerKampioen Provinciaal Dubbel Jeugd -21
2015-2016VTTLProvinciaal DubbelJelle Bursens Thomas De VleeschouwerKampioen Provinciaal Dubbel Jeugd -21
2015-2016VTTLProvinciaalJelle Bursens, Yannick Bursens, Geoffrey Felix, Nick Joos, Karl FelixKampioen 5e Provinciale B
2015-2016VTTLProvinciaalJelle Bursens, Yannick Bursens, Geoffrey Felix, Nick Joos, Karl FelixKampioen 5e Provinciale B
2015-2016VTTLProvinciaalJelle Bursens, Yannick Bursens, Geoffrey Felix, Nick Joos, Karl FelixKampioen 5e Provinciale B
2015-2016VTTLProvinciaalJelle Bursens, Yannick Bursens, Geoffrey Felix, Nick Joos, Karl FelixKampioen 5e Provinciale B
2015-2016VTTLProvinciaalJelle Bursens, Yannick Bursens, Geoffrey Felix, Nick Joos, Karl FelixKampioen 5e Provinciale B
2015-2016SportaProvinciaalJorven Bouckaert, Bass Van den BoogaertProvinciaal kampioen Dubbel D-reeks
2015-2016SportaProvinciaalJorven Bouckaert, Bass Van den BoogaertProvinciaal kampioen Dubbel D-reeks
2015-2016SportaJeugdJorven Bouckaert, Thomas De Vleeschouwer, Alec JanssensKampioen Ere-afdeling
2015-2016SportaJeugdJorven Bouckaert, Thomas De Vleeschouwer, Alec JanssensKampioen Ere-afdeling
2015-2016SportaJeugdJorven Bouckaert, Thomas De Vleeschouwer, Alec JanssensKampioen Ere-afdeling
2015-2016SportaSeniorenLuc RoemendaelIndividueel kampioen 9de afdeling B
2015-2016SportaMastersPascal Materné Peter De WinterFinalist Masters
2015-2016SportaMastersPascal Materné Peter De WinterFinalist Masters
2015-2016SportaCriterium federale tornooienRené Brouhon2e plaats Reeks Senioren NG
2015-2016SportaProvinciaalRené Brouhon, Geoffrey JanssensProvinciaal kampioen Dubbel NG Senioren
2015-2016SportaProvinciaalRené Brouhon, Geoffrey JanssensProvinciaal kampioen Dubbel NG Senioren
2015-2016SportaProvinciaalRobin Grges2de plaats - Provinciaal kampioenschap NG Miniemen
2015-2016ClubkampioenschapJeugdRuben De VleeschouwerClubkampioen Jeugd Enkel met voorgift
2015-2016SportaCriterium federale tornooienRuben De VleeschouwerWinnaar Reeks E
2015-2016SportaCriterium JeugdcupRuben De Vleeschouwer3e plaats Reeks geklasseerden
2015-2016SportaFederaalRuben De Vleeschouwer2de plaats - Federaal kampioenschap E-Reeks
2015-2016ClubkampioenschapJeugd DubbelRuben De Vleeschouwer Jonas JanssensClubkampioen Jeugd Dubbel
2015-2016ClubkampioenschapJeugd DubbelRuben De Vleeschouwer Jonas JanssensClubkampioen Jeugd Dubbel
2015-2016SportaProvinciaalRuben De Vleeschouwer, Jari HuygensProvinciaal kampioen Dubbel E-reeks
2015-2016SportaProvinciaalRuben De Vleeschouwer, Jari HuygensProvinciaal kampioen Dubbel E-reeks
2015-2016VTTLProvinciaalSteven De HeuschKampioen 2e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalSteven De Heusch, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens, Simon Van Hoofstat, Johan WillemsKampioen 2e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalSteven De Heusch, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens, Simon Van Hoofstat, Johan WillemsKampioen 2e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalSteven De Heusch, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens, Simon Van Hoofstat, Johan WillemsKampioen 2e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalSteven De Heusch, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens, Simon Van Hoofstat, Johan WillemsKampioen 2e Provinciale A
2015-2016VTTLProvinciaalSteven De Heusch, Yves Delafonteyne, Christophe Janssens, Simon Van Hoofstat, Johan WillemsKampioen 2e Provinciale A
2015-2016ClubkampioenschapSeniorenThomas De VleeschouwerClubkampioen Senioren enkel - met voorgift
2015-2016SportaJeugdThomas De VleeschouwerIndividueel kampioen Ere-afdeling
2015-2016SportaCriterium federale tornooienTTC RupelWinaar Club Tornooistand
2015-2016SportaTornooienTTC RupelTornooibeker 2015-2016
2015-2016SportaCriterium federale tornooienVictor PeetersWinnaar Reeks D
2015-2016SportaCriterium federale tornooienVictor PeetersWinnaar Reeks Lager Open
2015-2016SportaCriterium JeugdcupVictor Peeters3e plaats Reeks geklasseerden
2015-2016SportaProvinciaalVictor PeetersProvinciaal kampioen Enkel - D-reeks
2015-2016SportaBeker van AntwerpenVictor Peeters, Siemen De Wachter, Ruben De VleeschouwerKampioen Beker van Antwerpen Jeugd
2015-2016SportaBeker van AntwerpenVictor Peeters, Siemen De Wachter, Ruben De VleeschouwerKampioen Beker van Antwerpen Jeugd
2015-2016SportaBeker van AntwerpenVictor Peeters, Siemen De Wachter, Ruben De VleeschouwerKampioen Beker van Antwerpen Jeugd
2015-2016VTTLProvinciaal DubbelYannick Bursens, Nick JoosKampioen Provinciaal Dubbel Heren E
2015-2016VTTLProvinciaal DubbelYannick Bursens, Nick JoosKampioen Provinciaal Dubbel Heren E
2015-2016SportaBeker de HollogneYves Delafonteyne Wim Van den EyndeFinalist Hogere Reeks Beker de Hollogne
2015-2016SportaBeker de HollogneYves Delafonteyne Wim Van den EyndeFinalist Hogere Reeks Beker de Hollogne